Всеукраїнська громадська
організація

Новини

Наголошуемо на актуальність застосування вимог Наказу 710 Міністерства інфраструктури України під час проведення технічного контролю технічного стану КТЗ.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/137-2012-%D0%BF

Повний текст Постанови КМУ 137 з урахуванням змін:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z2169-12

Звертаємо Вашу увагу на зміни, що вступилив дію з 24.05.2017року до основних нормативних актів, що регулюють процес проведення технічного контролю технічного стану КТЗ.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/141-2017-%D0%BF

Міністерство інфраструктури опубліковало детальну презентацію Законопроекту України «Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу». Документ розроблено на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Вчора, 9 грудня 2015 року, законопроект був розглянутий і схвалений Кабінетом Міністрів.

Як уже зазначалося, Проектом пропонується імплементувати норми 14-ти актів законодавства ЄС: 9 актів - згідно з Угодою про асоціацію та 5 - системно з ними пов’язаних, що врегульовують такі питання:

  • Допуск до ринку перевезень 
  • Організація громадських перевезень, соціальний захист
  • Робочий час та час відпочинку водіїв, застосування тахографів
  • Підтримання рівня професійної компетентності водіїв
  • Застосування обмежувачів швидкості

Нагадаємо, що раніше Міністерство інфраструктури оприлюднило інфографіку щодо основних змін, які будуть впроваджені на ринку з прийняття цього законопроекту.


Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://mtu.gov.ua/news/24636.html

 

Інформація з сайта Міністерства інфраструктури України

Проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання»  розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 738 «Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання», на виконання положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (далі – Угода про асоціацію).

Проект наказу передбачає внесення змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання, затвердженого наказом Мінінфраструктури України від 17.08.2012 № 521, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.09.2012 за  №1586/21898 (далі - Порядок). Проект наказу розроблений з урахуванням положень Директиви 2007/46/ЕС Європейського парламенту та Ради від 05.09.2007, що встановлює технічні рамки для затвердження автотранспортних засобів та причепів до них, а також систем, компонентів та окремих технічних вузлів, призначених для таких транспортних засобів.

Змінами до Порядку передбачено запровадження європейських принципів регулювання безпеки колісних транспортних засобів (далі - КТЗ), підтвердження відповідності та застосування механізмів взаємного визнання затверджень типу КТЗ, передбачених Женевською угодою 1958 року, що дасть змогу підвищити рівень безпеки дорожнього руху, безпечності та екологічності транспортних засобів, зниження аварійності на автомобільному транспорті за рахунок застосування транспортних засобів більш безпечної конструкції.

Проект наказу та аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Міністерства інфраструктури України (www.mtu.gov.ua) в розділі  «Регуляторна діяльність».

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо зазначеного проекту просимо направляти за наступними адресами:

Департамент стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України:

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Державна регуляторна служба України:    

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, www.dkrp.gov.ua.

 

Інформація з сайта Міністерства інфраструктури України

 

Повідомлення

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137, та Порядку формування загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, доступу до неї та встановлення розміру плати за надання таких послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 року № 512»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України ( www.mvs.gov.ua ) Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137, та Порядку формування загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, доступу до неї та встановлення розміру плати за надання таких послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 року № 512» (далі – проект акта).

Проект акта розроблено Міністерством внутрішніх справ з метою забезпечення якісного та об’єктивного процесу проведення перевірки технічного стану транспортних засобів суб’єктами обов’язкового технічного контролю (далі – суб’єкти ОТК), а також запобігання порушенню суб’єктами господарювання законодавства у сфері обов’язкового технічного контролю.

Зазначений проект постанови дозволить розв’язати питання щодо об’єктивності проведення перевірок технічного стану транспортних засобів суб’єктами ОТК, підвищить якість таких перевірок та забезпечить накопичення об’єктивних відомостей про технічний стан транспортних засобів, що експлуатуються на автошляхах держави.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Інформація з сайта МВС України

 

 Повідомлення
 про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень тракториста-машиніста»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України ( www.mvs.gov.ua ) проекту Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень тракториста-машиніста» (далі – проект акта).

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень тракториста-машиніста» розроблено Міністерством внутрішніх справ України на виконання плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів від 16 березня 2016 року № 184-р.

Крім того постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» Державну інспекцію сільського господарства України ліквідовано, а її функції в частині реєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів передано до компетенції Міністерства внутрішніх справ України

Проект акта розроблено з метою врегулювання на законодавчому рівні питання реєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, та видачі посвідчень тракториста-машиніста передавши відповідні функції ліквідованої Державної інспекції сільського господарства України до територіальних органів Міністерства внутрішніх справ України.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Інформація з сайта МВС України